Kermi Therm x2 Profil V22 300 x 3000 mm FTV220303001R1K
Kód: FTV220303001R1K
Neohodnoceno
Na dotaz
Kermi®X2® prof.-V T22 BH300x100x3000
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kermi®X2® prof.-V T22 BH300x100x3000bílá,10bar,pravý ventil ,s krytem
Ventilové radiátory therm-x2® Profil-V
Energeticky úsporné otopné těleso therm-x2
Doplňkové parametry
Kategorie: Deskové radiátory
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 44.15 kg
EAN: 4037486028316
Profil: Profil V
Typ: 22
Délka: 3000
Hloubka: 100 mm
Výška: 300 mm