Kermi Therm Profil V10 900 x 700 mm FTV100900701L1K
Kód: FTV100900701L1K
Neohodnoceno
Na dotaz
Kermi® profil-V typ10 BH900x61x700mm
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kermi® profil-V typ10 BH900x61x700mmbílá,10bar,levý ventil ,bez krytem
Ventilové radiátory therm-x2® Profil-V
Energeticky úsporné otopné těleso therm-x2
Doplňkové parametry
Kategorie: Deskové radiátory
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 12.84 kg
EAN: 4037486018881
Profil: Profil V
Typ: 10
Délka: 700
Hloubka: 61 mm
Výška: 900 mm