Kermi Therm x2 Profil V33 400 x 600 mm FTV330400601R1K
Kód: FTV330400601R1K
Neohodnoceno
Skladem
Kermi®X2® profil-V typ33 BH400x155x600
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kermi®X2® profil-V typ33 BH400x155x600bílá,10bar,pravý ventil ,s krytem
Ventilové radiátory therm-x2® Profil-V
Energeticky úsporné otopné těleso therm-x2
Doplňkové parametry
Kategorie: Deskové radiátory
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 19.38 kg
EAN: 4037486031422
Profil: Profil V
Typ: 33
Délka: 600
Hloubka: 155 mm
Výška: 400 mm