Kermi Therm x2 Profil V33 300 x 3000 mm FTV330303001R1K
Kód: FTV330303001R1K
Neohodnoceno
Na dotaz
Kermi®X2® prof.-V typ33 BH300x155x3000
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kermi®X2® prof.-V typ33 BH300x155x3000bílá,10bar,pravý ventil ,s krytem
Ventilové radiátory therm-x2® Profil-V
Energeticky úsporné otopné těleso therm-x2
Doplňkové parametry
Kategorie: Deskové radiátory
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 65.3 kg
EAN: 4037486031330
Profil: Profil V
Typ: 33
Délka: 3000
Hloubka: 155 mm
Výška: 300 mm