Kermi Therm x2 Profil V22 600 x 400 mm FTV220600401R1K
Kód: FTV220600401R1K
Neohodnoceno
Skladem
Kermi®X2® profil-V T22 BH600x100x400
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kermi®X2® profil-V T22 BH600x100x400bílá,10bar,pravý ventil ,s krytem
Ventilové radiátory therm-x2® Profil-V
Energeticky úsporné otopné těleso therm-x2
Doplňkové parametry
Kategorie: Deskové radiátory
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 13.81 kg
EAN: 4037486029429
Profil: Profil V
Typ: 22
Délka: 400
Hloubka: 100 mm
Výška: 600 mm