Kermi Therm x2 Profil V22 500 x 1000 mm FTV220501001L1K
Kód: FTV220501001L1K
Neohodnoceno
Skladem
Kermi®X2® prof.-V T22 BH500x100x1000
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kermi®X2® prof.-V T22 BH500x100x1000bílá,10bar,levý ventil ,s krytem
Ventilové radiátory therm-x2® Profil-V
Energeticky úsporné otopné těleso therm-x2
Doplňkové parametry
Kategorie: Deskové radiátory
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 25.97 kg
EAN: 4037486029108
Profil: Profil V
Typ: 22
Délka: 1000
Hloubka: 100 mm
Výška: 500 mm