Kermi Therm x2 Profil V12 900 x 800 mm FTV120900801R1K
Kód: FTV120900801R1K
Neohodnoceno
Skladem
Kermi®X2® profil-V typ12 900x64x800mm
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kermi®X2® profil-V typ12 900x64x800mmbílá,10bar,pravý ventil ,s krytem
Ventilové radiátory therm-x2® Profil-V
Energeticky úsporné otopné těleso therm-x2
Doplňkové parametry
Kategorie: Deskové radiátory
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 32.38 kg
EAN: 4037486024837
Profil: Profil V
Typ: 12
Délka: 800
Hloubka: 64 mm
Výška: 900 mm