Kermi Therm x2 Profil V12 400 x 700 mm FTV120400701R1K
Kód: FTV120400701R1K
Neohodnoceno
Skladem
Kermi®X2® profil-V typ12 400x64x700mm
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kermi®X2® profil-V typ12 400x64x700mmbílá,10bar,pravý ventil ,s krytem
Ventilové radiátory therm-x2® Profil-V
Energeticky úsporné otopné těleso therm-x2
Doplňkové parametry
Kategorie: Deskové radiátory
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 13 kg
EAN: 4037486022888
Profil: Profil V
Typ: 12
Délka: 700
Hloubka: 64 mm
Výška: 400 mm