Kermi Therm Profil V11 600 x 900 mm FTV110600901L1K
Kód: FTV110600901L1K
Neohodnoceno
Na dotaz
Kermi® profil-V typ11 BH600x61x900mm
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kermi® profil-V typ11 BH600x61x900mmbílá,10bar,levý ventil ,s krytem
Ventilové radiátory therm-x2® Profil-V
Energeticky úsporné otopné těleso therm-x2
Doplňkové parametry
Kategorie: Deskové radiátory
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 16.78 kg
EAN: 4037486021027
Profil: Profil V
Typ: 11
Délka: 900
Hloubka: 61 mm
Výška: 600 mm