Kermi Therm Profil V11 300 x 3000 mm FTV110303001L1K
Kód: FTV110303001L1K
Neohodnoceno
Na dotaz
Kermi® profil-V typ11 BH300x61x3000mm
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kermi® profil-V typ11 BH300x61x3000mmbílá,10bar,levý ventil ,s krytem
Ventilové radiátory therm-x2® Profil-V
Energeticky úsporné otopné těleso therm-x2
Doplňkové parametry
Kategorie: Deskové radiátory
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 26.01 kg
EAN: 4037486019789
Profil: Profil V
Typ: 11
Délka: 3000
Hloubka: 61 mm
Výška: 300 mm