Kermi Therm Profil V10 900 x 500 mm FTV100900501R1K
Kód: FTV100900501R1K
Neohodnoceno
Skladem
Kermi® profil-V typ10 BH900x61x500mm
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kermi® profil-V typ10 BH900x61x500mmbílá,10bar,pravý ventil ,bez krytem
Ventilové radiátory therm-x2® Profil-V
Energeticky úsporné otopné těleso therm-x2
Doplňkové parametry
Kategorie: Deskové radiátory
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 10.78 kg
EAN: 4037486018805
Profil: Profil V
Typ: 10
Délka: 500
Hloubka: 61 mm
Výška: 900 mm