Kermi Therm Profil V10 300 x 400 mm FTV100300401L1K
Kód: FTV100300401L1K
Neohodnoceno
Na dotaz
Kermi® profil-V typ10 BH300x61x400mm
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kermi® profil-V typ10 BH300x61x400mmbílá,10bar,levý ventil ,bez krytem
Ventilové radiátory therm-x2® Profil-V
Energeticky úsporné otopné těleso therm-x2
Doplňkové parametry
Kategorie: Deskové radiátory
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 3.66 kg
EAN: 4037486016368
Profil: Profil V
Typ: 10
Délka: 400
Hloubka: 61 mm
Výška: 300 mm