Průtokový ohřívač - baterie s ohřevem INOX 3,13 Sp

Kód: 11270
Neohodnoceno
Značka: Wterm
928 Kč 766,94 Kč bez DPH
Skladem
Průtokový ohřívač - baterie s ohřevem INOX 3,13 Sp

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malý a úsporný beztlaký ohřívač vody s integrovanou vodovodní kartuší k ovládání průtoku vody. Zajišťuje ekonomický způsob ohřevu vody, teplota protékající vody je regulována průtokem vody. Menší průtok vody znamená teplejší vodu a vyšší průtok chladnější vodu. Posunutím ovládací páčky vlevo se ohřev nezapne a baterie nebude ohřívat protékající vodu.

Baterii je možno umístit přesně tam, kde potřebujete - nad umyvadlo, v garáži, v sanitární místnosti nebo nad kuchyňský dřez. Instalací přístroje minimalizujete tepelné ztráty v dlouhých rozvodech vody a spotřebujete pouze tolik energie, kolik použijete vody.

Topný trubkový článek je umístěn přímo ve vodě v nádobce nad ovládací kartuší, což zaručuje nejrychlejší možný ohřev vody. Výtokové ramínko je vybaveno kvalitním, úsporným perlátorem umožňujícím dodávku dostatečně teplé vody i při malém průtoku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Průtokové ohřívače
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.75 kg
Průtok: 1,3 l/min
Příkon: 3130 W
Příkon: 3130 W
Napětí: 230 V
Jištění: 16 A
Průtok při ohřevu o 30 stupňů Celsia: 1,3 l/min
Energetická třída: A
Délka přivodního kabelu do zásuvky: 1000 mm
Stupeň krytí: IP X4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Wterm je tradiční český výrobce elektrických ohřívačů vody včetně příslušenství.  V oboru působí více než 20 let, investice do vývoje a kvalitní servis. Firma zajišťuje širokou síť autorizovaných servisů po celém území ČR.